Sprzedaż ratalna w 15 minut

W sieci sprzedaż ratalna mebli jest praktycznie dostępna w każdym sklepie online. Zakup mebli wiąże się zazwyczaj z poważniejszym wydatkiem. Dlatego sprzedaż ratalna w sklepach stacjonarnych cieszyła się dużą popularnością. Teraz jest to możliwe również online. 

Meble na raty

To, że możliwa jest obecnie sprzedaż ratalna w sieci jest bardzo dużym udogodnieniem. Dużo większa łatwość zakupów w Internecie stwarza dużą konkurencję dla stacjonarnych sklepów meblowych. W sklepach online znaleźć  można wszystko, co potrzeba i to w dogodnych cenach. Na każdą kieszeń. Internetowe sklepy oferują całkiem tanie meble, ciekawe promocje oraz wyprzedaże. Meblościanka do salonu jest standardowym wyposażeniem wielu mieszkań. To praktyczny meblem, który wiele pomieści. W zestawach systemowych można części meblościanki rozstawiać w różnych miejscach w salonie, bądź nawet w innym pokoju. Nowoczesna szafa do sypialni może być wykonana również na wymiar. Internetowe sklepy meblowe rozwijają się na tyle, że oferują również usługę wykonywania mebli pod wymiar. Oprócz gotowych zestawów, można na indywidualne zamówienie klienta uzyskać komodę bądź szafę przesuwną w konkretnych wymiarach.

Rozkładane meble

To idealne rozwiązanie do niewielkich salonów. Fotel rozkładany z funkcją spania pasuje z kolei bardziej do pokoju młodzieżowego. To oszczędność miejsca, a także nowoczesna forma mebla. Najczęściej bardzo odpowiada młodym ludziom. Wielofunkcyjne meble są nowoczesne i praktyczne. Wszystkie te meble są dostępne także w systemie ratalnym. Banki oferują te same produkty zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Meble na raty online można kupować na takich samych zasadach i z tym samym oprocentowaniem kredytu, jak w sklepach stacjonarnych. Obecnie nie ma to dla banku większej różnicy. Kredyt można uzyskać w 15 minut. Po złożeniu zapytania, czasem należy złożyć oświadczenie o zatrudnieniu lub dochodach. I to wszystko, czego oczekują banki.